Sarexův web

Temné povídky z oblasti Bradavic

Monstrum

Nový příspěvek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3541":
Sarex
Pravda, možná trochu nepřesně vyjádřeno. Prázdný rukáv, mno, prověšený rukáv pod rukou, tam kulka udělala díru. Neboj, "jizvy" na těle budou hned v 6. kapitole na začátku, nijak zvlášť, ale i tak...smiley
Kys
"když ho trefila do prázdného rukávu .45 ACP z Lawensiho koltu." Jak moc prázdného? někde tam píšeš, že byl promoklý až na jizvy na těle, tak předpokládám, že nějaký tělo má. Nebo NE?Jinak zajímavě se rozvíjející příběh.
Narnenlos
supr, takže to nebude nějak velká doba, co bude další kapitola?
Vruon
Super ;)
Sarex
No, Lexter odjel na dovolenou a já se na internetu dneska po pěti dnech, kdy jsem byl na kamarádovo narozeninách a hrál jsem tam, takže nebyl čas ještě něco dělat. Chybí mi toho majinko, trošičku, jenže pak budu potřebovat od někoho rychlou opravku, nebo to dám bez, sám si to při chvíli volna přečtu... nevím přesně kdy, teď máme s Furthadem spravování auta, tak nevím.
Kelevra
4 kapitola byla pridana po 7mi dnech...takze by mohla byt pridana, to mame...dnes?
Rawen
To řiká ten, kterej taky dlouho nic nepřidal! =) Ale osobně, mě to taky zajímá .)
Vruon
Mám technickej dotaz...kterej tě asi nepotěší...ale...kdy asi tak přibližně přidáš další kapitolku??
Vruon
Pěkně se to rozjíždí :) Myslím, že lidé z té nové organizace na Asche budou mít ještě vliv že? Jinak skvělé, Gabriel byl docela dobrej pohodář tybu Jamese Bonda kterej prostě neměl chybu. Sem docela zvědavej na ten přijimací rytuál a vlastně celkově na pokračování :D doufám, že to bude brzy.
Sarex
Rawen: Lovci, ehm, chtěl jsem se tomu názvu vyhnout, ale jinak to asi nešlo. Organizace je něco daleko hlubšího, pochopíte až se Hlídač a Gabriel ujmou Ashe a zasvětího do prvních a těch nejmenších tajemství Organizace.Gideon: No, zas to nepřeháněj, jsou lepší. A z pozadí tajemné organizace toho moc nebudu odhalovat. pak by to ztratilo to-kouzlo? ne kouzlo, ale prostě by to nebylo ono.smiley Madison je velitelka Amazonek, ty se starají o ženy na ulicích a "starají" o ty chlapy, které najdou u nějaké nelegální činnosti. Tak, jak se k takové ženě chovat? Gabriel už ho něco naučil, chování?Leon: Pročpak? Vždyť já si nehraju s žárovkamasmiley Nevím proč bych na vás něco zkoušel

1  
2  

 
Prohlašuji, že obsah stránek může být pro někoho urážející, nevhodný a dokonce nechutný. Doporučuji číst osobám starším 18 let.